Методичні аспекти проведення заняття «Первинні (самостійні) ураження слизової порожнини рота».
DOI:
https://doi.org/10.26641/1997-9665.2014.4.72-76Ключові слова:
класифікація захворювань слизової оболонки порожнини рота, клініко-лабораторне обстеження, диференціальна діагностика, клінічний розбірАнотація
У статті висвітлені основні методичні аспекти проведення практичного заняття з одного з найбільших і важких розділів терапевтичної стоматології – патології ротової порожнини. Акцентована увага на різноманітності захворювань слизової оболонки порожнини рота за етіологією, патогенезом, клінічним виявленням, на питаннях їх класифікації, загальних принципах та окремих методах їх діагностики, що диктує студенту необхідність твердо знати семіотику захворювань слизової порожнини рота, володіти методами клініко-діагностичного дослідження, лікування хворого та методами профілактики захворювання.Посилання
Borovsky EV, Danilevsky NF. [Atlas of diseases of the oral mucosa]. Moscow: Meditsina; 1991. 320 p. Russian.
Borovsky EV, Barer GM [Guide to practical training in therapeutic dentistry; addition to the textbook at the rate of therapeutic dentistry]. Moscow: Meditsina; 1975. 231 p. Russian.
Maksimenko PT, Costelli OYu, Skripnikova TP. [Diseases of the oral mucosa]. Kyiv: Khreschatyk; 1998:10-38. Russian.
Rybakov AI. [Diseases of the oral mucosa]. Moscow: Meditsina; 1978. 230 p. Russian.
Udod AA. [The Bologna Process and dental education in Ukraine: problems and perspectives]. Visnyk stomatologіi. 2006;1(51):112-5. Russian.
Cherpinsky NV, Artamonova LM, Kotljarova LV. [Designing of lectures and practicals in medical school]. Kyiv; 1981. 128 p. Russian.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Morphologia
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0), яка дозволяє іншим особам вільно поширювати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
Автори, направляючи рукопис до редакції журналу «Morphologia», погоджуються з тим, що редакції передаються права на захист і використання рукопису (переданого до редакції матеріалу, в тому числі таких об'єктів, що охороняються авторським правом, як фотографії автора, малюнки, схеми, таблиці і т.п.), в тому числі на відтворення в пресі і в мережі Інтернет; на поширення; на переклад рукопису на будь-які мови; експорту та імпорту примірників журналу зі статтею Авторів з метою поширення, доведення до загального відома. Зазначені вище права Автори передають Редакції без обмеження терміну їх дії і на території всіх країн світу без обмеження.
Автори гарантують, що вони мають виняткові права на використання матеріалів, переданих до редакції. Редактори не несуть відповідальності перед третіми особами за порушення гарантії, надані авторами. Розглянуті права передаються до редакції з моменту підписання поточної публікації для публікації. Відтворення матеріалів, опублікованих в журналі іншими особами та юридичними особами, можливе лише за згодою редакції, з обов'язковим зазначенням повної бібліографічного посилання первинної публікації. Автори залишають за собою право використовувати опублікований матеріал, його фрагменти і частини для навчальних матеріалів, усні презентації, підготовку дисертації дисертації з обов'язковою бібліографічною посиланням на оригінальну роботу. Електронна копія опублікованій статті, що завантажується з офіційного веб-сайту журналу в форматі .pdf, може бути розміщена авторами на офіційному веб-сайті їх установ, будь-яких інших офіційних ресурсах з відкритим доступом.