ICMJE Конфлікт інтересів. Глосарій термінів
DOI:
https://doi.org/10.26641/1997-9665.2010.4.84-85Ключові слова:
Конфлікт інтересівАнотація
1. Конфлікт інтересів: Існує тоді, коли автор (чи установа автора), рецензент або редактор має фінансові або особисті відносини, які неналежним чином впливають на його або її дії (такі відносини, також відомі як подвійні зобов'язання, конкуруючі інтереси, або конкуруюча відданість). Ці відносини варіюють від незначного до великого впливу на рішення. Не всі відносини представляють справжній конфлікт інтересів. З іншого боку, можливість конфлікту інтересів може існувати незалежно від того, чи вважає людина, що відносини впливають на його або її наукове судження. Фінансові відносини (такі, як зайнятість, консультації, володіння акціями, гонорари і робота в якості експерта) є одним з найбільш легко визначаємих видів конфлікту інтересів і може значно підривати авторитет журналу, авторів, і самої науки. Тим не менш, конфлікти можуть виникати з інших причин, таких, як особисті відносини, академічні змагання, та інтелектуальні пристрасті. Термін "конкуруючий інтерес" слід вважати синонімом з конфліктом інтересів.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2010 Morphologia
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0), яка дозволяє іншим особам вільно поширювати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
Автори, направляючи рукопис до редакції журналу «Morphologia», погоджуються з тим, що редакції передаються права на захист і використання рукопису (переданого до редакції матеріалу, в тому числі таких об'єктів, що охороняються авторським правом, як фотографії автора, малюнки, схеми, таблиці і т.п.), в тому числі на відтворення в пресі і в мережі Інтернет; на поширення; на переклад рукопису на будь-які мови; експорту та імпорту примірників журналу зі статтею Авторів з метою поширення, доведення до загального відома. Зазначені вище права Автори передають Редакції без обмеження терміну їх дії і на території всіх країн світу без обмеження.
Автори гарантують, що вони мають виняткові права на використання матеріалів, переданих до редакції. Редактори не несуть відповідальності перед третіми особами за порушення гарантії, надані авторами. Розглянуті права передаються до редакції з моменту підписання поточної публікації для публікації. Відтворення матеріалів, опублікованих в журналі іншими особами та юридичними особами, можливе лише за згодою редакції, з обов'язковим зазначенням повної бібліографічного посилання первинної публікації. Автори залишають за собою право використовувати опублікований матеріал, його фрагменти і частини для навчальних матеріалів, усні презентації, підготовку дисертації дисертації з обов'язковою бібліографічною посиланням на оригінальну роботу. Електронна копія опублікованій статті, що завантажується з офіційного веб-сайту журналу в форматі .pdf, може бути розміщена авторами на офіційному веб-сайті їх установ, будь-яких інших офіційних ресурсах з відкритим доступом.