Метод: хімічне та морфологічне дослідження парафінових зрізів.
DOI:
https://doi.org/10.26641/1997-9665.2014.2.89-92Ключові слова:
тканинні парафінові зрізи, морфологічний аналіз, скануюча електронна мікроскопіяАнотація
Мета даного дослідження полягала в обгрунтуванні застосування скануючої електронної мікроскопії для визначення хімічного складу тканини. Для розпізнавання різних типів парафінових тканинних зрізів і ступеня накопичення важких металів в них використовувався скануючий електронний мікроскоп, оснащений рентгенівським спектроскопом. Рентгеноструктурний аналіз показав, що неорганічні компоненти в парафінових тканинних зрізах були доступні для хімічного аналізу. Скануюча електронна мікроскопія була використана для морфологічного аналізу парафінових зрізів. У статті представлені обгрунтування і опис нового методу хімічного та морфологічного вивчення парафінових зрізів за допомогою скануючої електронної мікроскопії та рентгеноструктурного аналізу.
Посилання
Yilmaz F, Ozdemir N, Demirak A, Tuna AL. Heavy metal levels in two fish species Leuciscuscephalusand Lepomisgibbosus. Food Chem. 2007;100: 830-35.
Anderson HC. Calcific diseases: A concept. Arch Pathol Lab Med. 1983;107:341-48.
Fox DA, Campbell ML, Blocker YS. Functional alterations and apoptotic cell death in the retina following developmental or adult lead exposure. Neurotoxicology. 1997;18:645-64.
Bressler J, Kim KA, Chakraborti C, Goldstein G. Mechanism of lead neurotoxicity. Neurochem Res. 1999;24:595-600.
Humphreys DJ. Effects of exposure to excessive quantities of lead on animals. Brit Veterin J. 1991;147:18-30.
Khalil-Manesh F, GonikHc, Weilerej, et al. Heavy metal concentrations in human eyes. Am J ophthalmol. 2004;139(5):888-93.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Morphologia
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0), яка дозволяє іншим особам вільно поширювати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
Автори, направляючи рукопис до редакції журналу «Morphologia», погоджуються з тим, що редакції передаються права на захист і використання рукопису (переданого до редакції матеріалу, в тому числі таких об'єктів, що охороняються авторським правом, як фотографії автора, малюнки, схеми, таблиці і т.п.), в тому числі на відтворення в пресі і в мережі Інтернет; на поширення; на переклад рукопису на будь-які мови; експорту та імпорту примірників журналу зі статтею Авторів з метою поширення, доведення до загального відома. Зазначені вище права Автори передають Редакції без обмеження терміну їх дії і на території всіх країн світу без обмеження.
Автори гарантують, що вони мають виняткові права на використання матеріалів, переданих до редакції. Редактори не несуть відповідальності перед третіми особами за порушення гарантії, надані авторами. Розглянуті права передаються до редакції з моменту підписання поточної публікації для публікації. Відтворення матеріалів, опублікованих в журналі іншими особами та юридичними особами, можливе лише за згодою редакції, з обов'язковим зазначенням повної бібліографічного посилання первинної публікації. Автори залишають за собою право використовувати опублікований матеріал, його фрагменти і частини для навчальних матеріалів, усні презентації, підготовку дисертації дисертації з обов'язковою бібліографічною посиланням на оригінальну роботу. Електронна копія опублікованій статті, що завантажується з офіційного веб-сайту журналу в форматі .pdf, може бути розміщена авторами на офіційному веб-сайті їх установ, будь-яких інших офіційних ресурсах з відкритим доступом.