Сучасний освітній процес: курс на дистанційне навчання
DOI:
https://doi.org/10.26641/1997-9665.2017.2.58-60Ключові слова:
дистанційний курс, студенти, віртуальне навчальне середовище.Анотація
В умовах реалізації основних освітніх програм важливе місце набуває система дистанційної освіти. У статті за допомогою системного аналізу досліджено основні принципи створення дистанційних курсів, які впроваджуються в освітній процес на кафедрі гістології, цитології та ембріології ЗДМУ. Запропоновані методи розробки дистанційного курсу мають за мету створити комфортні умови навчання, за яких студент буде відчувати свою успішність, інтелектуальну спроможність, що робить більш продуктивним сам процес навчання.Посилання
Kukharenko VM. Kompleksnyy pidkhid do vprovadzhennya dystantsiynoho navchannya [Comprehensive approach to implementation of distance learning]. In: Zbirnyk naukovykh prats' Naukovo-doslidnoho instytutu ukrayinoznavstva. Kyiv: Foliant; 2007. P. 77–83. Ukrainian.
Polyachenko YuV. Medychna osvita u sviti ta Ukrayini [Medical education in the world and in Ukraine]. Kyiv: Knyha plyus; 2005. 383 р. Ukraini-an.
Shulikin DE. [Higher education in Ukraine: to improve the regulatory framework and improve the quality]. Osvita Ukrayiny. 2011;13-14:4-5. Ukrainian.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Morphologia
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0), яка дозволяє іншим особам вільно поширювати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
Автори, направляючи рукопис до редакції журналу «Morphologia», погоджуються з тим, що редакції передаються права на захист і використання рукопису (переданого до редакції матеріалу, в тому числі таких об'єктів, що охороняються авторським правом, як фотографії автора, малюнки, схеми, таблиці і т.п.), в тому числі на відтворення в пресі і в мережі Інтернет; на поширення; на переклад рукопису на будь-які мови; експорту та імпорту примірників журналу зі статтею Авторів з метою поширення, доведення до загального відома. Зазначені вище права Автори передають Редакції без обмеження терміну їх дії і на території всіх країн світу без обмеження.
Автори гарантують, що вони мають виняткові права на використання матеріалів, переданих до редакції. Редактори не несуть відповідальності перед третіми особами за порушення гарантії, надані авторами. Розглянуті права передаються до редакції з моменту підписання поточної публікації для публікації. Відтворення матеріалів, опублікованих в журналі іншими особами та юридичними особами, можливе лише за згодою редакції, з обов'язковим зазначенням повної бібліографічного посилання первинної публікації. Автори залишають за собою право використовувати опублікований матеріал, його фрагменти і частини для навчальних матеріалів, усні презентації, підготовку дисертації дисертації з обов'язковою бібліографічною посиланням на оригінальну роботу. Електронна копія опублікованій статті, що завантажується з офіційного веб-сайту журналу в форматі .pdf, може бути розміщена авторами на офіційному веб-сайті їх установ, будь-яких інших офіційних ресурсах з відкритим доступом.